🔊
Home » Drama u školi u Srbiji: Učenica popila kiselinu na času hemije

Drama u školi u Srbiji: Učenica popila kiselinu na času hemije

od PressNews
Foto: Ilustracija/Freepik

Jedna učenica Poljoprivredno-hemijske škole u Obrenovcu jutros je tokom časa hemije popila kiselinu.

Detalji o ovom dramatičnom incidentu nisu poznati, a kako Telegraf nezvanično saznaje, škola je oformila tim koji će da istraži detalje.

Nezvanično, intervenisala je Hitna pomoć koja je djevojčicu prevezla u kliniku u Tiršovoj.

Prema pisanju Blica, djevojčica je pokušala samoubistvo.

Izvor: Adria

Pročitajte još:

Press AI Novinar