
“Suficit u ovako teškom januaru – je ogroman uspjeh”, smatra premijer Milojko Spajić.
Kako je saopštio na društvenoj mreži X, razlog za to su ostvarene uštede i veći prihodi.
Pouričio je da ako ima neko ko je zakinut (nije mu plaćeno), on će mu iz svog džepa isplatiti.
“Ako ima neko ko je zakinut (nije mu plaćeno) ja ću mu iz svog džepa isplatiti. Fer?”, poručio je Spajić.