🔊
Home » Spajić: Suficit u teškom januaru ogroman uspjeh, ako ima neko ko  je zakinut, ja ću mu iz svog džepa isplatiti

Spajić: Suficit u teškom januaru ogroman uspjeh, ako ima neko ko  je zakinut, ja ću mu iz svog džepa isplatiti

od PressNews
Foto: Vlada CG

“Suficit u ovako teškom januaru – je ogroman uspjeh”, smatra premijer Milojko Spajić.

Kako je saopštio na društvenoj mreži X, razlog za to su ostvarene uštede i veći prihodi.

Pouričio je da ako ima neko ko je zakinut (nije mu plaćeno), on će mu iz svog džepa isplatiti.

“Ako ima neko ko je zakinut (nije mu plaćeno) ja ću mu iz svog džepa isplatiti. Fer?”, poručio je Spajić.

Pročitajte još:

Press AI Novinar