
Sjednica Skupštine Srbije prekinuta je danas oko 11.20 kada su poslanici opozicije napustili svoje klupe i aktivirali pirotehnička sredstva u sali.
Poslanici opozicije zapalili su dimne bombe u crvenoj boji, a u sali se vidio i crni dim i bijeli dim.
Oni su razvili transparent “Srbija ustaje da režim padne” i držali zastavu Srbije.
Skupštinska sala puna je dima, a sve vrijeme se čuju trube- vuvuzele.
Došlo je i do fizičkog sukoba i naguravanja poslanika u parlamentu.
Izvor: Pobjeda