Građani će od sjutra ponovo imati besplatnu stomatološku zaštitu, saopštila je danas tokom konferencije za medije, vršiteljka dužnosti (v. d.) predsjednice Stomatološke komore Crne Gore, Jelena Bulajić. To je rečeno …
Tag: