🔊
Home » Mjesec dana od nesreće na željezničkoj stanici: Danas u 11.52 protest u Novom Sadu

Mjesec dana od nesreće na željezničkoj stanici: Danas u 11.52 protest u Novom Sadu

od PressNews
Foto: Screenshot/Nova.rs

Navršava se mjesec dana od nesreće na Željezničkoj stanici u Novom Sadu.

U padu nadstrešnice poginulo je 15 ljudi, a dvoje povrijeđenih je i dalje u bolnici.

Kako je ranije najavljeno, povodom mjesec dana od pada nadstrešnice biće organizovan protest u Novom Sadu.

Protest počinje u 11.52 časova kod Željezničke stanice, odakle je planirana šetnja do Gradske kuće.

Aktivisti grupa „Stav“ i „Sviće“ će potom Trg slobode farbati u crveno, a građane su pozvali da im se pridruže i ponesu crvenu farbu.

Izvor: Dan

Pročitajte još:

Press AI Novinar