Kako se vidi na snimci objavljenoj na X-u, Thompsonove pjesme odjekivale su ispred SNS-ovih štandova, što je izazvalo reakcije građana koji su se okupili u znak protesta.
Tom prilikom mogli su se čuti povici poput “Ustaše” i “Sram vas bilo, puštate Thompsona”, upućene pristalicama vladajuće stranke.
Izvor: CDM