Potpredsjednik Građanskog pokreta URA i poslanik Miloš Konatar napisao je danas na društvenoj mreži X da predsjednik Skupštine Andrija Mandić nastavlja sa konstantnim ponižavanjem crnogorskog parlamenta.
Politika
Potpredsjednik Građanskog pokreta URA i poslanik Miloš Konatar napisao je danas na društvenoj mreži X da predsjednik Skupštine Andrija Mandić nastavlja sa konstantnim ponižavanjem crnogorskog parlamenta.
Naša aplikacija donosi najvažnije vijesti iz zemlje i svijeta - brzo, tačno i relevantno. Preuzmi odmah i budi u toku.