Krstović opet dao gol

Nikola Krstović je opet u sjajnoj formi. Nakon što je prošle sedmice gao fenomenalan gol u remiju sa Moncom (1:1), 24-godišnji crnogorski napadač je donio Lećeu novi remi.

Bivši napadač Zete, Crvene zvezde i Dunajske Strede je pogodio u 84. minutu i izjednačio na 1:1 na gostovanju Kaljariju.

Poslije izjednačenja, Leće je dva puta pogodio stativu – prvo Federiko Baskiroto, pa Nikola Sansone.

Do kraja više nije bilo golova, pa je tim iz Pulje uzeo bod kojim je praktično obezbijedio opstanak. “Đalorosi” na tri kola do kraja imaju 37 bodova, osam više od Udinezea (meč manje) i Sasuola, koji su ispod crte.

Kaljari je u 16. minutu zatresao mrežu gostiju, ali je gol Alesandra Dejole poništen zbog igranja rukom. Ali, 10 minuta kasnije je pogodio Jeri Mina, da bi tim Klaudija Ranijerija u 44. ostao sa desetoricom, jer je nakon intervencije iz VAR sobe isključen Đanluka Gaetano zbog faula nad Ilberom Ramadanijem.