Lider Demokratske narodne partije, Milan Knežević, naveo je društvenoj mreži Iks da je danas imao čast da prisustvuje vojnoj vježbi na Pasuljanskim livadama, kao i da se još jednom uvjerio da je Vojska Srbije, kako je kazao, najjača na Balkanu.
„Znam da mnogima smeta ova istina, a ona nikad nije bila ubojitija i preciznija kao danas za Vidovdan kad se sve vidi“, kazao je Knežević i dodao da vjeruje da će brzo doći vrijeme i da se crnogorski vojnici pridruže, kako je naveo, svojoj braći, na nekoj od sljedećih vojnih vježbi.
„Bili smo zajedno u svim ratovima, možemo vala biti i na vježbama.
Crna Gora i Srbija to je jedna familija“, poručio je Knežević.