Kako je saopšteno iz Ministarstva zdravlja, tokom susreta sagovornici su razmijenili mišljenja o ključnim pravcima razvoja zdravstvenog sistema u Crnoj Gori, sa posebnim osvrtom na aktuelne projekte koji se nalaze …
Društvo
Šimun i Tiso: UN ostaju snažan partner Crne Gore ka izgradnji otpornog, inkluzivnog i održivog zdravstvenog sistema
Ministar zdravlja Vojislav Šimun sastao se sa novoimenovanom rezidentnom koordinatorkom Ujedinjenih nacija u Crnoj Gori, Karolin Tiso, sa kojom je razgovarao o dosadašnjoj saradnji, realizovanim projektima i mogućnostima njenog daljeg unapređenja u oblasti zdravstvene politike i razvoja zdravstvenog sistema.