U četvrtoj ovogodišnjoj akciji Kluba dobrovoljnih davalaca krvi Herceg Novi, koja je povodom Dana grada upriličena danas u Plavom salonu Bolnice Meljine, prikupljeno je 50 jedinica dragocjene tečnosti, prenosi RTHN.
Tag: