Sa šeširima u bojama Srbije, Vučević, Brnabićeva i Mali uputili su poziv građanima da prisustvuju skupu koji će biti održan 27. juna u Beogradu.
Podsjećamo, predsjednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je građane da dođu 27. juna u 18 časova ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu.
“Dragi narode, poštovani građani, pozivam vas da 27. juna dođete u centar Beograda. Tog dana želim, i svi mi bismo voljeli da čujemo vas. Tog dana neće biti riječi samo o politici, već o ljudima, porodici i zajedništvu. Rekao bih da će biti mnogo drugih aktivnosti – od programa za djecu i starije, sportskih terena na kojima ćete moći da uživate, do predstavljanja robota i mnogih važnih stvari za budućnost naše zemlje. Više od svega želimo da čujemo vas. Želimo da vidimo šta je to što vi hoćete da promijenite. Želimo da čujemo šta biste željeli da bude drugačije i šta je to što zajedno možemo da uradimo u budućnosti. Zato vas molim, 27. juna dobro došli u Beograd. Zajedno moramo da gradimo budućnost Srbije, jer ne postoji ništa važnije od toga. Živjela Srbija, poručio je Vučić.
Izvor: Novosti